پایان دنیا ؟؟؟؟ 2012!!!؟

 

آیا 21 دسامبر 2012 مطابق با جمعه اول دی 1391 شمسی...پایان دنیاست؟

مطمئنا دوستان عزیز با چنین پیش بینی آشنا هستند . مخصوصا اینکه به نظر می رسد این پیش بینی امروز باعث جنگ های رسانه ای زیادی نیز شده است ! که بیشتر هدفی تبلیغاتی داشته و عموم مردم را مورد حمله قرار داده اند .

تعریف این شایعه ..

این پیش بینی بر اساس تقویم قوم مایاها در امریکای مرکزی شکل گرفته است که این تقویم 5126 ساله به پایان می رسد و پس این پایان اتفاقات بدی در جهان رخ می دهد اما پس از پایان این تقویم دوباره تقویم بعدی روی کار می آید بنابراین کسانی که بر اساس این تقویم پایان جهان را پیش بینی  کرده اند هدف های دیگری داشته و ربط خاصی به این تقویم ندارد .

در اول دی 1391 چه اتفاقی می افتد ؟

بر اساس این شایعه در بامداد اول دی ماه زمین هم راستا با مرکز کهکشان راه شیری می شود که هر 2000 سال این اتفاق نجومی رخ می دهد اما چیزی که از نظر منجمان غیر واقعی است این است که این هم راستایی باعث می شود که زمین تحت کشش سیاه چاله ی مرکز آن قرار می گیرد و حیات محو می گردد همچنین تاثیر آن بر روی خورشید این است که سطح آن پر از انفجار می شود و ذرات پلاسمایی در فضا پخش می شود و این ذرات با زمین برخورد کرده و کل سیستم های مخابراتی و ماهواره ای را از کار می اندازند ، از آن گذشته به دلیل اینکه این ذرات پلاسمایی بسیار شدید و زیاد هستند نیروی مغناطیسی زمین را تغییر داده و قطب شمال و جنوب عوض شده و در دو سوی مدار استوا قرار می گیرند و به دلیل این تغییر سونامی جهان را درگیر می کند و بسیاری نابود می شوند . این تغییر مغناطیسی باعث می شود که جهت گردش زمین عوض شده و به جای اینکه خورشید از شرق طلوع کند از غرب این کار را می کند و چون هوای سطح زمین با این تغییر جهت مخالفت می کند همه چیز گرم شده و ذوب می گردد .

مسئله ی بعدی سیاره ی ایکس یا نیبرو است که قرار است به زمین برخورد کند و همین یک چیز کافی است که همه ی مردمان از بین بروند !! جالب است که مسئولان ناسا این را رد می کنند !! اما در سایت های بسیاری می توان عکس این سیاره را دید !! از این حرف ها که بگذریم ساخت فیلم هایی است که احتمالا شمار آن تا سال 2012 بیشتر خواهد شد .. نمونه ی آن فیلم 2012 است که به کارگردانی رونالد کمبریج ساخته شده که به این شایعات دامن زده است و تنها دلیل ساخت آن درآمد تضمینی آن است .

در هر صورت چنین شایعه ای احتمالا به خاطر فراگیر بودنش تاثیر زیادی بر روی مردم کره ی زمین خواهد گذاشت و عده ی زیادی را دچار ترس خواهد کرد .. در هر حال انتخاب با شماست !!!!.

 

+ نوشته شده توسط نفیسه در یکشنبه سیزدهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 22:31 |